akce za školní rok 09/10

 

                  22.9.2009

Fotografování dětí - podzimní motiv ( Photodienst)

7.10.2009-23.3.2010

Solná jeskyně ( pravidelně 1x týdně)

                  8.10.2009

Předplatné divadla - Pinocchio ( Ťoupa a Kikulín)

                21.10.2009

Výlet za zvířátky na Bažantnici (1/2denní výlet)

4.11.2009

Předplatné divadla - Zimní příhody včelích medvídků (Ťoupa a Kikulín)

26.11.2009

Seminář HV - Rytmy zimy ( Eva Jenčková)

3.12.2009

Mikulášská besídka v MŠ  (SŠE, VOŠ Varnsdorf)

7.12.2009

Divadýlko Koloběžka - Trampoty Čerta Huberta

   11.12.2009

Vánoční koncert ZUŠ  (ZUŠ Varnsdorf)

16.12.2009

Vánoční besídka v MŠ - Nadílka pod stromečkem

14.1.2010

Návštěva ZŠ Východní ( hodina v 1.tř.)

20.1.2010

Předplatné divadla - Sólo pro čerta (Ťoupa a Kikulín)

    22.1.2010

Zimní olympiáda (soutěžní dopoledne na školní zahradě)

17.2.2010

Divadýlko Bublinka - Pepík a Sněhulák + pěnová show

18.2.2010

Karneval v MŠ

2.3.2010

Seminář HV - Pro maminky (Eva Jenčková)

18.3.2010

Předplatné divadla - Děti pirátů a ztracený ostrov (Ťoupa a Kikulín)

29.3.-2.4.2010

Tvořivý velikonoční týden

30.3.2010

Fotografování dětí - jarní motiv (Photodienst)

9.4.2010

Návštěva městské knihovny - beseda s knihovnicí

29.4.2010

Divadýlko Bublinka - Slepička Pepička + bublinová show

30.4.2010

Rej čarodejnic (soutěžní dopoledne na školní zahradě)

7.5.2010

Koncert v ZUŠ  - pro předškolní děti (ZUŠ Varnsdorf)

11.5.2010

Besídka ke Dni matek (pásmo písní, básní a her)

12.5.2010

Představení Klauna Kristiána (zábavné soutěže + ukázka hada - krajty)

14.5.2010

Představení studentů Gymnázia VDF - Čeledín Jakub a krásná princezna

21.5.2010

Exkurze v EKO servisu - Třídička odpadů (p. Cedrych)

25.5.2010

Předplatné divadla - Budulínek Mandelinka (Ťoupa a Kikulín)

27.5.2010

Návštěva Gymnázia VDF - sportovní hry v tělocvičně

31.5.-4.6.2010

    Veselý týden

  31.5.2010

Pohádkový den + hledání pokladu (pohádkové kostýmy)

1.6.2010

Den dětí v městské knihovně

  2.6.2010

Oslava dne dětí v MŠ (soutěžní dopoledne)

3.6.2010

Olympiáda MŠ (závody dětí na hřišti u  haly)

4.6.2010

Malování na chodník

8.6.2010

Návštěva hasičárny

9.6.2010

Besídka angličtinářů (ukázka všeho,co se děti naučily)

16.6.2010

Školní výlet - Zámek Ploskovice s pohádkou (CK  Pohoda)

22.6.2010

Preventivní prohlídka očí (Prima Vizus - VZP)

25.6.2010

Rozloučení se školáky (dopolední oslavy, pasování na školáky)

25.6.-26.6.2010

Dobrodružná noc v MŠ (soutěžní odpoledne s rodiči + večerní program)